Pro děti

(341)

Knihy pro děti jsou naše srdcová záležitost, s potěšením vymýšlíme a tvoříme knížky pro malé čtenáře :) Máme řadu edic určených pro děti různého věku. Pro opravdu nejmenší děti máme edice Leporelo pro miminka, Malá knížka do ručky nebo Hračky do vody.

Pro děti od dvou do čtyř let máme edice harmonikových leporel Skládanka, na podporu rozvoje myšlení dětí edice Knížkové puzzle, Chytrá kolečka, pro zvídavé děti edice Otevři okénko, Obrázková kniha, Velká knížka se záložkami a řadu dalších.

Pro děti předškolního věku máme kreativní knihy a sešity s aktivitami – domalovánky, spojovačky, malování podle značek, vystřihovánky. Svoji fantazii mohou děti využít v kreativních sešitech se samolepkami, při malování vodou nebo vyrábění z ruliček. Rozvoj logického myšlení podpoříte sešity sudoku pro děti.

V naší nabídce knih pro děti nechybí tradiční edice pohádek, veselých říkanek, hádanek nebo audioknih vlastní produkce, vyberete si z v sekci knihy pro holky nebo v sekci knihy pro kluky.

Také jazykové knihy pro děti mají v naší nabídce knih pro děti pevné místo. Různé edice angličtiny pro děti pomáhají dětem od čtyř let zvládnout základní slova, učí je anglické písničky a to vše hravou formou s poutavými ilustracemi nebo barevnými samolepkami.

Seřadit