O nás

Firma INFOA vznikla v roce 1992 jako knižní nakladatelství. Již od svého vzniku se zaměřila především na jazykovědné publikace. Během několika let vydala více než 300 vlastních jazykových publikací a vybudovala rozsáhlou distribuční sít. Dnes nabízí téměř 2000 vlastních publikací, převážně knih pro děti, učebnic a doplňků pro výuku jazyků a také bohatý výběr zahraničních nakladatelství.

INFOA působí na území České republiky, svou pobočku má také na Slovensku.

Majitelem firmy INFOA je Ing. Stanislav Soják, rodák z Dubicka, kde firma od svého vzniku sídlí. Součástí firmy je redakce a dtp studio pro předtiskovou přípravu, knihařská dílna, obchodní oddělení pro vyřizování telefonických a emailových objednávek a moderní expediční sklad. Mapa střední Evropy

Internetové knihkupectví na adrese www.infoa.cz vzniklo v roce 1998. Hlavní část nabídky tvoří knihy pro výuku jazyků angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština, ale i jiných. Najdete zde také širokou nabídku knih pro děti – obrázková leporela, naučné a jazykové knížky pro děti nebo zábavné sešity s aktivitami pro volný čas.